Uzņēmuma vakances IvTeme

24 февраля 2011 Delegācijas vadītājs

Valsts: Latvia

Pilsētas: Rīga

Зарплата: до 10000 Euro

Требования к соискателю

  • Pieredze lieliem korporatīvajiem klientiem vismaz 3 gadus;
  • Pieredze sarunās un prezentācijas;
  • pieejamība kontaktus banku, tūrisma, apdrošināšanas, investīciju, līzinga darījumus;
  • Pieredze sarunās ar vadību ceļojumu aģentūras, bankas, apdrošināšanas, investīciju, līzinga kompānijas;
  • Pieredze komunikācijā ar presi;
  • prasmes finanšu analīze;
  • organizatoriskās prasmes;
  • Augstākā izglītība;
  • angļu - darba grupu līmenī;
  • PC pārliecināti lietotāju;
  • pārstāvi izskatu;
  • Vēlme vietējiem braucieniem.

Pieredzi mediju un finanšu iestādēm -, ir apsveicams.

Pienākumi:

  • aizpildīšana un uzturot līdz dienai sadaļu portāla YavTeme veltīta Latvija;
  • Sarunas ar vadību banku, apdrošināšanas, investīciju, līzinga un tūrisma kompāniju, lai tās pieslēgtu pie resursu attīstības un portālu;
  • Pārdošanas reklāmas laukumu portālu
  • organizēt un vadīt reklāmas kampaņas;
  • Dalība Ekonomikas un finanšu foruma;
  • darbs, lai uzlabotu popularitāti portāls iedzīvotāju pārstāv šajā reģionā;
  • Organizēt un nodrošināt efektīvu darbību pārstāvniecību:
  • Izstrādāt mārketinga stratēģija;
  • novērtēšana finanšu un ekonomiskos indikatorus;
  • Izstrādāt un īstenot veicināšanas politiku;
  • Uzturēt statistikas uzskaiti par tirdzniecību;
  • monitorings bezskaidras naudas norēķinus;
  • Iepazīstināšana ar uzņēmuma pakalpojumiem;
  • Sarunas, lai noslēgtu apmācības un līgumu reģistrēšanu;
  • organizēšana Korporatīvo pasākumu pabeigti apmācības, reģionālās sanāksmes uc;
  • Iesaistīt sadarbības lielo korporatīvo klientu;
  • Uzturēt datu bāzi klientu līdz šim.

Условия работы

  • Alga: High (jāapspriež atsevišķi, līdz 10 000 Euro) Balvu par ceturksni.
  • Kalendārs 10:00-19:00, 02/05
  • Nodarbinātība saskaņā ar spēkā esošajiem darba likumiem.

Nodarbinātības veida: pilna laika, pilnu darba laiku.

Прочее

Kopsavilkums sagaidīt: info@ivteme.ru

Reitings

ПОЛЬЗОВАТЕЛИ РЕКОМЕНДУЮТ

32 94 10
18 13 27 Sberbank
15 6 0
14 7 8 Alfa Bank
13 44 26
13 30 0
13 7 1 Prisyazhnuk's Group. Investment management
12 12 1 Teaz Tour
12 6 6 VTB 24
12 4 2 Citibank

Vāja saikne

14 3 12
13 1 11 Rosgosstrakh
12 1 17 Fakel insurance company
10 9 52
10 1 8
9 2 11 Raiffeisenbank
8 0 9 Renessans Kredit
6 1 7 Tinkoff Credit Systems
6 2 7
6 0 3 Guta insurance company

Aptauja

Ar pripažinti Liaudies Respublikos Lugansk nepriklausomybę, kaip naujai valstybei dėl pasaulio žemėlapyje?

Яндекс.Метрика